HIRDETÉSEK

Nagyböjt 5.vasárnapja

2018. március 18.

1. Vasárnap a 11 órai szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk, és gyónási lehetőség is van.

2. A miserend: vasárnap

reggel  9 órakor           Széphalom

délelőtt 11 órakor         Ófalu

délután 18 órakor         Ófalu

Hétköznap Ófalun reggel 7 órakor, Széphalmon este 18 órakor.

3. Ma országos gyűjtés van a Szentföld javára. Hálásan köszönjük a támogatásukat.

Jeles napok ezen a héten:

4. Hétfőn: Szent József, a Boldogságos Szűz Mária jegyese

5. Szerda 10 órától Szépkorúak összejövetele a széphalmi hittanteremben.

6. Csütörtök 8:30-tól Ófalun, Asszony imakör (fiatal anyukák) az oratóriumban.

7. Pénteken este 17 órától keresztúti ájtatosság lesz itt a templomban.

8. Március 24. Házasságépítés ….és boldogan éltek, amíg meg nem haltak...”

Hogy ez a mi történetünkben ne csak mese legyen, igazi házaspárok igazi tapasztalatait kaphatjuk a következő HÁZASSÁGÉPÍTŐS alkalmon, március 24-én, szombaton ½ 4 – 6-ig a széphalmi hittanteremben – ahova minden, akárhány éve házas házaspárt szeretettel várunk.

9. Szombatonként fél 3-tól a nővérek az oratóriumba várják a gyermekeket.

10.Jövő vasárnap Virágvasárnap, Urunk Jeruzsálembe való bevonulására emlékezünk. A szentmise barkaszenteléssel veszi kezdetét. Aki tud, kérjük, hozzon barkát magával.

11. Az idei évben is lesz nyári családos plébániai tábor, a korábbi kézműves táborok hagyományát folytatva. Szeretettel várjuk a plébánia közösségéhez tartozó családok, házaspárok, egyedülállók, idősek és fiatalok jelentkezését. A tábor helyszíne Esztergom mellett lesz, időpontja július 26-29. között, csütörtök estétől vasárnap ebéddel bezárólag. A szálláshely foglalása érdekében már most kérjük a jelentkezéseket Buzinkay Péter és Nóra elérhetőségén: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.