HIRDETÉSEK

Nagyböjt 4.(Laetare) Vasárnapja

2018. március 11.

1. Vasárnap a 11 órai szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk, és gyónási lehetőség is van.

2. A miserend: vasárnap 

reggel  9 órakor           Széphalom

délelőtt 11 órakor       Ófalu

délután 18 órakor       Ófalu

Hétköznap Ófalun reggel 7 órakor, Széphalmon este 18 órakor.

3. Csütörtökön, március 15-én az 1848-49 forradalom és szabadságharc tiszteletére rendezendő ünnepség szentmisével veszi kezdetét, 9 órakor az Ófalui templomban.

4. Pénteken este 17 órától keresztúti ájtatosság lesz.

5. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a Szentföld javára. Hálásan köszönjük a támogatásukat.

6. Március 24. Házasságépítés ….és boldogan éltek, amíg meg nem haltak...”

7. Hogy ez a mi történetünkben ne csak mese legyen, igazi házaspárok igazi tapasztalatait kaphatjuk a következő HÁZASSÁGÉPÍTŐS alkalmon, március 24-én, szombaton ½ 4 – 6-ig a széphalmi hittanteremben – ahova minden, akárhány éve házas házaspárt szeretettel várunk.

8. Az idei évben is lesz nyári családos plébániai tábor, a korábbi kézműves táborok hagyományát folytatva. Szeretettel várjuk a plébánia közösségéhez tartozó családok, házaspárok, egyedülállók, idősek és fiatalok jelentkezését. A tábor helyszíne Esztergom mellett lesz, időpontja július 26-29. között, csütörtök estétől, vasárnap ebéddel bezárólag. A szálláshely foglalása érdekében már most kérjük a jelentkezéseket Buzinkay Péter és Nóra elérhetőségénEz az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

9. Szombatonként fél 3-tól a nővérek az Oratóriumba várják a gyermekeket.