HIRDETÉSEK

Húsvét 3. vasárnapja

Április 14.

1. Vasárnap a 11 órai szentmise előtt rózsafüzért imádkozunk a békéért és gyónási lehetőség is van.

2. Vasárnapi miserend:

reggel 9 órakor Széphalom

reggel 11 órakor Ófalun + online is

este 18 órakor Ófalun

3. Miserend hétköznap:

Hétfő: este18:00 órakor Széphalom

Kedd: reggel 7:00 órakor Ófalu

Csütörtök: este 18:00 órakor (Széphalom)

Péntek: reggel 7 órakor (Ófalun)+ szentségimádás

Szombat: este 18:00 órakor (Széphalom)

4. Csütörtök:

10:00-tól szépkoruak összejövetele lesz Széphalmi hittan teremben

este 20:30–tól szentségimádás lesz az Ófalui templomban

5. Pénteken április 19.-én Szent József est lesz a Széphalmi templomban 18 órától szentmise, utána Szent József litánia, majd egy kötetlen beszélgetés a hittanteremben. Hívom az apukákat.

6. Plébániai biciklitúrát szervezünk Szentendrére április 20.-án szombaton. Találkozó: 8.30-kor a Bánffy György Emlékparkban. Tervezett program: tekerés Szentendrére, piknikezés a Duna-parton, ha időnk engedi és van rá igény útközben játszóterezés, hazatekerés. Érkezés: 16.30 Bánffy György Emlékpark. Jelentkezni az alábbi táblázatban lehet, április 16-ig.  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Kw5JonEs4jNNYs6D3opUYytdd8b1HuDBO13V09DMMmU/edit?usp=drivesdk

7. Jövő vasárnap könyörögő nap lesz a papi hivatásokért. A 11 órai szentmisén ministráns avatás lesz.

8. Isten éltessen mindenkit, aki a héten ünnepli névnapját, születésnapját vagy házassági évfordulóját.